Prezentacja odtwarzacza płyt winylowych Sony PS-LX310BT w firmie Dr.Head

Prezentacja odtwarzacza płyt winylowych Sony PS-LX310BT w firmie Dr.Head

Nowy odtwarzacz płyt winylowych firmy Sony z funkcją Bluetooth został zaprezentowany publicznie w Dr.Head w Moskwie w czwartek 22 sierpnia.

Wydarzenie przyciągnęło ponad sto osób - przedstawicieli mediów, blogerów i zainteresowanych tematem miłośników muzyki z płyt winylowych. Wieczór rozpoczął się od wykładu gościa z Sony Music na temat aktualnej sytuacji w przemyśle muzycznym oraz obserwowanego od roku na całym świecie wzrostu zainteresowania winylami. Na przykład w 2017 roku, po prawie 30 latach "winylowej ciszy", japońska firma ponownie otworzyła własną drukarnię płyt winylowych.

Przedstawiciel Sony opowiedział o gwieździe wieczoru - gramofonie PS-LX310BT, który jest nowoczesny, przyjazny dla użytkownika i w pełni automatyczny. Zainstalowanie nowości nie jest trudniejsze niż zaparzenie kawy, a podłączyć ją można do niemal każdego urządzenia - głośników lub słuchawek, z przewodem lub bez. Goście wydarzenia zostali zaproszeni do osobistego zapoznania się z nowością - w końcu Dr.Head pozwala słuchać wszystkiego. W tym celu w hali zorganizowane zostały strefy demo, a każdy mógł przetestować gramofon w połączeniu z różnymi urządzeniami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Sprzedaż Sony PS-LX310BT

Marka: Sony

Wersja Bluetooth: 4.2

Gwarancja producenta, miesiące: 12

Dodaj do ulubionych Dla porównania 20&nbsp980&nbspRUB. 24&nbsp990&nbspRUR. -16% Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

Punktem kulminacyjnym wieczoru była loteria fantowa, w której główną nagrodą był bohater wieczoru - Sony PS-LX310BT. Nikt jednak nie opuścił imprezy z pustymi rękami, na wszystkich przybyłych czekały upominki od Sony i Dr.Head.

Po zakończeniu loterii, goście kontynuowali słuchanie płyt i rozmowy w przyjemnej i ciepłej winylowej atmosferze flagowego sklepu Dr.Head, który niedawno został nagrodzony jako najlepszy w kategorii Shop Design na Retail Week Awards 2019.

Spodziewajcie się fotorelacji z wydarzenia na naszych kanałach social media i przyjdźcie do sklepów Dr.Head na jazdę próbną nowym produktem.