DMP-Z1 - bezkompromisowe urządzenie

DMP-Z1 - bezkompromisowe urządzenie

Najnowszy odtwarzacz muzyczny Sony DMP-Z1 to bezkompromisowe urządzenie, które łączy najwyższą jakość dźwięku z luksusowym wzornictwem i intuicyjnymi elementami sterującymi. Nowość wyposażona jest w mocny, stały wzmacniacz słuchawkowy klasy A do słuchania muzyki o mocy wyjściowej 1500 mW (16 Ohm). Model ten podnosi poprzeczkę dźwiękową do poziomu nieosiągalnego dla konkurencji. Imponująca obsługa formatów obejmuje: DSD 11,2MHz; PCM 384kHz / 32bit.

Ponieważ sygnał audio jest przepuszczany przez analogowy regulator głośności, nie może on nie wpływać na jakość dźwięku i jest uważany za jeden z najważniejszych aspektów układu. Dźwięk w odtwarzaczu DMP-Z1 jest kontrolowany przez precyzyjny analogowy regulator głośności, który jest miedziowany, a następnie pozłacany i steruje głośnością czterech oddzielnych ścieżek sygnału. Zapewnia to czystość sygnału i gwarantuje, że DMP-Z1 odtwarza przejrzysty i czysty dźwięk.

W urządzeniu zastosowano najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4497EQp firmy Asahi Kasei, który jest wykorzystywany w obwodach, po jednym na kanał. Układ scalony TI TPA6120A2 odpowiada za analogowy obwód wzmacniający. W układzie odtwarzacza zastosowano dwa wysokiej klasy oscylatory kwarcowe o bardzo niskim poziomie szumów fazowych (44,1 kHz i 48 kHz).

Aparat Sony DMP-Z1 wyposażono w autonomiczny system zasilania wykorzystujący pięć ogniw akumulatorowych, które zapewniają oddzielne i stabilne zasilanie jednostki cyfrowej i analogowej. Użytkownicy mogą sterować trybami zasilania urządzenia - od zasilania prądem zmiennym po zasilanie z wbudowanego akumulatora - naciskając przycisk "akumulator" lub "zasilanie sieciowe" na panelu dotykowym DMP-Z1.

Aluminiowa obudowa DMP-Z1 to wysokiej jakości, sztywna konstrukcja, która eliminuje wibracje i zmniejsza opór, zapewniając wyraźne, mocne brzmienie niskich częstotliwości. Ponadto odizolowanie płytki wzmacniacza poprzez fizyczne oddzielenie jej od płytki głównej za pomocą obudowy H jeszcze bardziej zmniejsza szumy, które wpływają na jakość dźwięku.

Użytkownicy mogą w locie konwertować wszystkie źródła PCM do formatu DSD 5,6MHz za pomocą opracowanego przez Sony procesora, a nowa funkcja procesora winylowego odtwarza, za pomocą sprytnego przetwarzania sztucznej inteligencji, zjawiska akustyczne unikalne dla odtwarzania muzyki z płyt winylowych, takie jak rezonans ramienia, kliknięcia winylu i bogate brzmienie wibracji z głośnika i sprzężenia akustycznego gramofonu.

Sony DMP-Z1

NFC: tak

Wi-Fi: Tak

Marka: Sony

Dodaj do ulubionych Dla porównania 649&nbsp990&nbsp.RUB. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd