CES 2020: nowe słuchawki bezprzewodowe od Klipscha i współpraca z McLarenem

CES 2020: nowe słuchawki bezprzewodowe od Klipscha i współpraca z McLarenem

Już drugi rok z rzędu kultowa amerykańska firma Klipsch zaprezentuje na targach CES w Las Vegas innowacje w dziedzinie łączności bezprzewodowej.

HP1, model pełnowymiarowych słuchawek z redukcją szumów, trafi do sprzedaży dopiero jesienią 2020 r. i będzie kosztował 399 USD - drożej niż najpopularniejsze słuchawki Sony WH-1000XM3 czy Bose 700 z redukcją szumów.

Firma obiecuje aktywną redukcję szumów do 40 decybeli, do 30 godzin pracy na baterii, obsługę kodeków SBC, aptX HD i AAC oraz składaną konstrukcję.

Do oferty zostanie dodanych kilka modeli w pełni bezprzewodowych słuchawek, które będą dostępne jednocześnie. Flagowy model, Klipsch T10, jest pozycjonowany jako najmniejsze dostępne obecnie słuchawki True Wireless. Inne funkcje obejmują aktywną redukcję szumów i sterowanie gestami.

T5 ANC to ulepszona wersja zeszłorocznego modelu T5, wyposażona również w funkcję sterowania gestami i aktywną redukcję szumów.

Ponadto w sprzedaży pojawi się również model T5 II - podobny do modelu T5 ANC, ale bez funkcji redukcji szumów.

Wreszcie T5 Sport to sportowa wersja słuchawek True Wireless firmy Klipsch z etui ładującym o stopniu ochrony IP67 i obsługą ładowania bezprzewodowego.

Ponadto modele te zostaną wydane w specjalnych wersjach premium z napisem Klipsch x McLaren, na pamiątkę niedawnego sponsorowania przez firmę Klipsch zespołu Mclaren F1. Będzie on wyróżniał się charakterystycznym dla McLarena pomarańczowym kolorem (Papaya Orange) i specjalnymi wstawkami.

Wszystkie słuchawki będą współpracować z nową aplikacją Klipsch Connect, która miała pojawić się w zeszłym roku wraz z modelem T5 True Wireless, a teraz jest wreszcie dostępna do pobrania i pozwala użytkownikom personalizować ustawienia słuchawek, pobierać aktualizacje, sprawdzać poziom naładowania baterii i kontaktować się z obsługą klienta.