Nowy okręt flagowy firmy Sony IER-Z1R

Nowy okręt flagowy firmy Sony IER-Z1R

Nowy flagowiec to duma i radość firmy Sony oraz szczytowe osiągnięcie w segmencie Hi-End. Niewiarygodnie dokładna reprodukcja dźwięku dzięki dousznym słuchawkom IER-Z1R. Specjalny system hybrydowy o wysokiej rozdzielczości i zbalansowane połączenie kablowe 4,4 mm pozwalają wznieść się na nowe wyżyny doznań dźwiękowych.

Ciesz się doskonałym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Przenieś swoją kolekcję muzyki na wyższy poziom dzięki hybrydowej technologii High Definition. Wysokiej jakości materiały i technologia hybrydowych przetworników pozwalają usłyszeć dźwięk zbliżony do nagrań studyjnych i cieszyć się muzyką tak, jak tworzyli ją muzycy.

Połączenie dwóch przetworników dynamicznych i jednego armaturowego pozwala tym słuchawkom pokryć tak szeroki zakres częstotliwości, jak to tylko możliwe. Krystalicznie czyste wysokie tony. Bogate średnie i niskie częstotliwości tworzą szeroką, przestrzenną scenę, której nie spodziewałbyś się po tak małym urządzeniu.

Membrany dynamiczne o rozmiarze 5 i 12 mm. Imponujący zakres częstotliwości od 3 herców do 100 000 kiloherców stawia te słuchawki na czołowej pozycji w niszy Hi-Res Audio.

Dzięki w pełni odseparowanemu, zbalansowanemu połączeniu uzyskuje się najczystszy możliwy dźwięk, wolny od sygnałów pasożytniczych.

Kompletny kabel, wykonany z beztlenowych przewodników pokrytych srebrem, minimalizuje rezystancję i straty przy przesyłaniu sygnału. Efektem jest zwiększona zrozumiałość wszystkich mikro niuansów i gładki dźwięk o wysokiej częstotliwości.

Ergonomiczne i stylowe wzornictwo sprawia, że nowy produkt należy do segmentu premium.

Dopasowanie zauszne, metalowa obudowa i luksusowe wzornictwo pozwolą Ci wygodnie, bezpiecznie i pięknie cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem, gdziekolwiek jesteś.

Sony IER-Z1R

Marka: Sony

Typ słuchawek: przewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 3

Dodaj do ulubionych Dla porównania 139&nbsp990&nbspRUR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd