Tokio-Berlin-Moskwa: Nowe produkty Sony na targach LOUDHEAD 2016

Tokio-Berlin-Moskwa: Nowe produkty Sony na targach LOUDHEAD 2016

Nie udało Ci się odwiedzić pawilonu Sony na berlińskich targach IFA? Nie ma się co denerwować, bo wszystkie eksponaty, które Japończycy pokazali w Berlinie, już niedługo będzie można zobaczyć i poczuć na konferencji LOUDHEAD w Moskwie.

Firma Sony Electronics oficjalnie potwierdziła swój udział w targach audio LOUDHEAD, prezentując nowe produkty: flagowy odtwarzacz Sony NW-WM1Z, audiofilskie słuchawki Sony MDR-Z1R, a także stacjonarny i przenośny wzmacniacz słuchawkowy Sony TA-ZH1ES i Sony PHA-2A.

Czego dokładnie możemy się spodziewać po nowych produktach? Przyjrzyjmy się im w kolejności:

Nowy przenośny okręt flagowy firmy Sony , Walkman WM-1Z

, wygląda na prawdziwego lidera. Solidna obudowa z litej miedzi beztlenowej, wybór audiofilskich elementów, od najwyższej klasy kondensatorów w układzie zasilania po drogie wielożyłowe kable w okablowaniu wewnętrznym. W tym przenośnym odtwarzaczu audio zastosowano bardziej zaawansowaną technologię niż w wielu wysokiej klasy urządzeniach domowych.

Wraz z Walkmanem WM-1Z na stoisku Sony pojawi się nowy flagowy przetwornik/wzmacniacz Sony PHA-2A

. Urządzenie jest umieszczone w solidnej aluminiowej obudowie i przyciąga uwagę efektowną symetryczną konstrukcją, ale jego główne zalety kryją się w środku: Wbudowany w PHA-2A przetwornik cyfrowo-analogowy jest w stanie przetwarzać nagrania o wysokiej rozdzielczości do 5,6MHz (DSD) i 32bit/192kHz (PCM), generator zegara odpowiada za eliminację jittera, a wzmacniacz pracuje w ultra-szerokim zakresie częstotliwości od infradźwięków 10Hz do ultradźwięków 100kHz, dzięki czemu nawet najbardziej wrażliwy audiogenetyk nie będzie miał problemów z jakością dźwięku.

Wraz z odtwarzaczem WM-1Z i wzmacniaczem PHA-2A firma prezentuje kolejne ważne flagowe osiągnięcie - najwyższej klasy słuchawki High End Sony MDR-Z1R z

ogromnymi przetwornikami 70 mm. Ich wyjątkowe membrany są wykonane z ultracienkiej folii polimerowej z domieszką aluminium i magnezowych kopułek, dzięki czemu nie zniekształcają się podczas wibracji o dowolnej częstotliwości. Projekt jest naszym zdaniem znakomity. Przypominając legendarne Sony MDR-R10, jesteśmy pewni, że te słuchawki zdobędą jeszcze wiele nagród, nie tylko za dźwięk i wyjątkowość konstrukcji akustycznej, ale także za wzornictwo.

Firma Sonyogłosiła również ekskluzywną prezentację specjalnie dla Loudhead 2016. W spotkaniu weźmie udział gość specjalny z japońskiej centrali Sony - inżynier i twórca listy legend, w tym bardzo SonyMDR-R10 i znanym każdemu inżynierowi dźwięku, wzorcem SonyMDR-7506 - Hiroaki Sato (HiroakiSato)

Inżynier opowie o historii i postępie w dziedzinie słuchawek i dźwięku, a także przedstawi wgląd w tworzenie i projektowanie nowych flagowych modeli.

Oprócz fascynującego seminarium Hiroakiego Sato, firma Sony obiecuje upominki dla wszystkich uczestników i nagrody dla tych, którzy wezmą udział w konkursie.

Prezentacja w Loudhead odbędzie się 29 października o godz. 14.00.

Pawilon 7a, ECK Sokolniki, Moskwa

Zarejestruj się, aby wziąć udział we wprowadzaniu nowych produktów Sony dostępny pod adresem loudhead.ru

Klub href='/promo/klub/'>. Sony NW-WM1Z

Wi-Fi: tak

Marka: Sony

Czas pracy, h: 33

Dodaj do ulubionych Dla porównania 168&nbsp990&nbspRUR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd Sony MDR-Z1R

Marka: Sony

Typ słuchawek: przewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 4

Dodaj do ulubionych Dla porównania 149&nbsp490&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd