RHA CL2 PLANAR

RHA CL2 PLANAR

Unikalne 100% RHA 2 CL

Firma RHA wprowadziła na rynek wyjątkowe słuchawki magneto-planarne CL2. Model ten zapewnia połączenie przewodowe, wykorzystując dwa kompletne kable MMCX o jakości Hi-End (dwa w zestawie, z wtykami 3,5 mm i 2,5 mm). W zestawie znajduje się również pałąk na szyję, który umożliwia bezprzewodowe połączenie słuchawek przez Bluetooth.

Innowacyjne funkcje zostały umieszczone w obudowie wykonanej z dwutlenku cyrkonu - materiału, który znajduje zastosowanie w produkcji syntetycznych diamentów, wzmocnionego pancerza silników odrzutowych i który ma najbardziej wytrzymałe właściwości ze wszystkich materiałów. Główną cechą tego modelu jest emiter magneto-planarny. Grzejnik ma rozmiar zaledwie 10 mm. Membrana ma bardzo małą grubość 16 μm. Ten niewielki przetwornik w niczym nie ustępuje swoim pełnowymiarowym braciom i zdecydowanie należy do najwyższej ligi słuchawek klasy Hi-End. W przypadku łączności Bluetooth dostępne są kodeki AptX lub AAC do wyboru.

Wbudowany akumulator umożliwia słuchanie muzyki nawet przez 12 godzin. Na odłączanym kablu znajduje się pilot z trzema przyciskami sterującymi. Cechą szczególną jest silnik wibracyjny, który zapobiega przegapieniu bardzo ważnego połączenia. Przy użyciu wymiennych kabli słuchawki odtwarzają szerokie pasmo przenoszenia od 16 Hz do 45 kHz.

W bogatym opakowaniu znajduje się etui do przechowywania słuchawek. Twardy futerał i adapter do podłączenia do samolotu. Miłą niespodzianką jest obecność szybkiego portu USB-C, z kablem do ładowania modułu Bluetooth 5.0. Również w zestawie.