Lead Audio LA 100 DAC już w sprzedaży

Lead Audio LA 100 DAC już w sprzedaży

Lead Audio LA-100

Lead Audio LA-100 to wyjątkowo wysokiej jakości zewnętrzny DAC z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Nic dziwnego: projekt tego przetwornika oparto na ponad 25-letnim doświadczeniu pana Sorena Mac Larsena, głównego konstruktora Lead Audio w Danii.

Wszyscy wiemy, że nie można uzyskać wysokiej jakości dźwięku, jeśli odtwarzasz zawartość cyfrową zapisaną na dysku twardym komputera za pomocą zwykłej karty dźwiękowej. Do tego właśnie służy zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy Lead Audio LA-100.

Lead Audio LA-100

Tylko najlepsze komponenty i najnowsza technologia - rezultatem jest najwyższa jakość dźwięku, nieosiągalna w tej klasie cenowej. Wejścia USB, optyczne i koaksjalne są dostępne dla Twojej wygody. Panel przedni to solidna aluminiowa obudowa, w której znajdują się wszystkie elementy sterujące - zwróć uwagę na przyjazny dla użytkownika, logiczny interfejs użytkownika. Aluminiowa obudowa jest nie tylko atrakcyjna, jej konstrukcja pomaga chronić urządzenie przed przegrzaniem i ma właściwości antywibracyjne.

Innymi słowy, Lead Audio LA-100 uosabia motto tej duńskiej firmy: "Słuszna cena i wysoka jakość dla każdego".

Cechy Lead Audio LA 100:

  • Wykorzystanie w konstrukcji wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego Burr Brown PCM 1796 192kHz / 24bit (często stosowany w drogich urządzeniach z najwyższej półki)
  • Wykorzystanie duńskiego know-how w zakresie redukcji hałasu
  • Trzy opcje połączeń: USB, optyczne SPDIF i koaksjalne
  • Przy podłączeniu do komputera przez USB nie są wymagane żadne specjalne sterowniki