Słuchawki Ultrasone Signature Pro w sprzedaży

Słuchawki Ultrasone Signature Pro w sprzedaży

Ultrasone Signature PRO

Ultrasone wprowadza na rynek słuchawki Signature PRO - pierwszy model z serii słuchawek "Made in Germany" - zaprojektowanych specjalnie dla wymagających melomanów i profesjonalnych użytkowników. Ręcznie budowane słuchawki wykorzystują ponad 20-letnie doświadczenie firmy we wszystkich technologiach, a w szczególności unikalny, opatentowany system S-Logic Plus, który zapewnia oszałamiająco szczegółowy i ekspansywny dźwięk. Dzięki swojemu dyskretnemu systemowi ten pierwszy model z serii Signature spodoba się zarówno muzykom, inżynierom nagrań, jak i entuzjastom hi-fi. Klasyczny design i wysokiej jakości materiały są podstawą Signature PRO. Wspaniałe brzmienie w połączeniu z eleganckim wyglądem - to właśnie Signature PRO.

TUTZING, 18 października 2011 r. - Ultrasone, bawarski producent słuchawek, zaprezentował linię Signature, nową generację doskonałych słuchawek dla profesjonalistów i wymagających audiofilów. Słuchawki Signature PRO były premierowym wydaniem całej linii. Słuchawki te oparte są na serii Ultrasone Edtition 9, która otrzymała tak wiele pozytywnych opinii i pochwał od krytyków i prasy branżowej.

Sercem Signature PRO są 40-milimetrowe przetworniki pokryte tytanem, opracowane przez samą firmę. Zakres częstotliwości od 8Hz do 42kHz jest szerszy niż słyszy ludzkie ucho. Najczystsze wysokie tony, najbardziej szczegółowy zakres średnich tonów i najwierniejsza reprodukcja niskich częstotliwości - wszystko to składa się na uczciwy i wysokiej jakości dźwięk. Zdecentralizowane umiejscowienie przetworników wewnątrz miseczek wraz z przeprojektowaną konstrukcją akustyczną daje przyjemnie przestrzenny dźwięk, a rozszerzona baza stereo zapewnia, że wszystkie sygnały są bardzo dobrze umiejscowione w całej panoramie. Opatentowana technologia S-Logic Plus zapewnia również oszałamiającą głębię dźwięku, dając muzykom i inżynierom dźwięku precyzyjne postrzeganie ich miksów, podczas gdy audiofile mogą docenić swoje ulubione utwory tak, jak zostały stworzone, aby ich doświadczyć. Konstrukcja z zamkniętym tyłem uzupełnia zdolność S-Logic Plus do dostarczania precyzyjnej, wyrazistej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości.

Ultrasone Signature PRO

Najwyższej jakości materiały i ręczne wykonanie

Punktem wyjścia dla projektu były wysokiej jakości komponenty i klasyczne wzornictwo. Szklane osłony z logo na obu nausznikach są wizualną atrakcją, która uzupełnia cały wygląd słuchawek. Wysokiej jakości czarna skóra ze specjalną powłoką zapewnia przyjemne i wygodne dopasowanie i sprawia, że słuchawki Signature PRO są atrakcyjne wizualnie. "Dzięki nowej serii Signature wypełniamy lukę pomiędzy naszymi słuchawkami z serii PRO a ekskluzywną serią Edition" - wyjaśnia Michael Zirkel, CEO Ultrasone. "Seria Signature została zaprojektowana zarówno dla profesjonalistów, jak i audiofilów, którzy stawiają jakość na pierwszym miejscu. Podobnie jak w przypadku serii Edition, niezwykle ważne jest dla nas to, że seria Signature również nosi etykietę 'Made in Germany' i że wszystkie słuchawki są produkowane tutaj, w Tutzing."

Najwyższy komfort

Ponieważ profesjonalni użytkownicy często spędzają kilka godzin dziennie na słuchawkach, Ultrasone zaprojektował nowy pałąk, który zapewnia komfort nawet po długich godzinach użytkowania. Oprócz specjalnej wyściółki pałąka, która dopasowuje się do konturów głowy, poduszki nauszników i osłona pałąka wykończone są etiopską skórą owczą. Piękno tego materiału premium jest jego niesamowita trwałość i zdolność do wytrzymania lat ciągłego użytkowania. Signature PRO waży tylko 300g. (pomimo wyrafinowanej konstrukcji słuchawek) - co oznacza, że nie są cięższe od tradycyjnych modeli. Ultrasone zwrócił szczególną uwagę na kabel słuchawek: dzięki bagnetowej blokadzie (zatrzask) na złączach, wymiana kabla zajmuje dosłownie chwilę. Do słuchawek dołączone są dwa kable z wtykami Neutrik: 1,5-metrowy kabel z pozłacanym wtykiem 3,5 mm oraz 3-metrowy kabel z pozłacanym wtykiem 6,3 mm. Dołączając do zestawu kabel z wtykiem 3,5 mm, Ultrasone dba o coraz większą liczbę profesjonalnych użytkowników pracujących bezpośrednio z laptopami bez użycia zewnętrznych kart dźwiękowych. "Ultrasone utrzymuje stały kontakt ze swoimi współpracownikami i innymi specjalistami z branży muzycznej" - wyjaśnia Andreas Veitinger, inżynier w firmie. "Na podstawie swoich doświadczeń przekazują nam informacje zwrotne, których tak bardzo potrzebujemy, aby opracowywać nowe technologie i rozwiązania słuchawkowe. W ten sposób nasze słuchawki stale ewoluują i są udoskonalane, aby sprostać wymaganiom prawdziwych użytkowników." Podobnie jak linia PRO, seria Signature PRO będzie dostarczana z solidnym etui, które pomieści słuchawki i wszystkie niezbędne akcesoria.

Ultrasone Signature PRO

Cechy charakterystyczne słuchawek Ultrasone Signature PRO:

 • Technologia S-Logic Plustm
 • Zasada działania: zamknięta
 • Zakres częstotliwości: 8 - 42.000 Hz
 • Impedancja: 32 ohm
 • Poziom ciśnienia akustycznego: 98 dB
 • Technologia ULE, ekranowanie promieniowania w metalu
 • 40 mm przetworniki z powłoką tytanową
 • Magnesy: NdFeB
 • Waga: 300g
 • Dwa odłączane, klikalne proste kable: jeden 3m prosty z pozłacanym wtykiem 6,3mm i jeden 1,5m z pozłacanym wtykiem 3,5mm pod kątem prostym
 • Wytrzymała i wygodna walizka transportowa